Bvb: 15/06/2025
Bvb: 15/06/2025

Openluchtfilm: Flying Home

Dominique Deruddere, B, 2014, 95’

Colin is een jonge Amerikaanse beleggingsadviseur. Het kantoor waar hij werkt, staat op het punt zaken te doen met een steenrijke oliesjeik. Om de sjeik te overtuigen zijn dollars aan hen toe te vertrouwen, gaat Colin op zoek naar zijn zwakke plek. De sjeik blijkt een duivenliefhebber te zijn, die zijn oog heeft laten vallen op Wittekop, een Vlaamse prijsduif. Reden genoeg voor Colin om naar Vlaanderen af te reizen en de plaatselijke duivenmelker proberen te overtuigen om Wittekop te verkopen aan de sjeik.

Na zeven jaar filmstilte keerde Dominique Deruddere vorig jaar eindelijk nog eens terug naar het witte doek. De man woont intussen in Los Angeles maar dat weerhield hem er niet van om openlijk zijn liefde voor zijn vaderland te betuigen in deze Flying Home. Hij schetst een charmant portret van een dorp in la Flandre profonde, waar computers en smartphones nog sciencefiction zijn en het jaarlijkse dorpsfeest zijn hoogtepunt kent met de kuskesdans. Toch doet het gelukkig allemaal niet te cliché aan en mede dankzij de knap uitgewerkte personages en dito acteerprestaties is Flying Home best een onderhoudende prent geworden.

“(Een film die) een gevoel van blijheid doet opwieken in je hart” (Humo)
Met: Charlotte De Bruyne, Jamie Dornan, Jan Decleir, Josse De Pauw

SLECHT WEER INFO
Indien we omwille van slechte weeromstandigheden de film niet in openlucht kunnen vertonen, wordt dit zo snel mogelijk aangekondigd op onze website (www.getouw.be), op onze Facebookpagina en op de locatie van de openluchtfilm.

Info

Datum
vr 10 jul 2015
Uren22 uur
Genre
Film
Openluchtfilm
Organisator
Cultuurcentrum 't Getouw
Categorie

Locatie Stratenplan Mol

De Zwaan
Markt 28

Contactinformatie