Tijdens deze workshop van 13 tot 17 uur krijg je uitleg over hoe je een goede foto maakt in verband met regels, zoals: de regel van derden bij een onderwerp of landschap, wanneer je best een horizontale of verticale foto neemt, hoe de sluitertijd werkt, etc.
We gaan samen op pad om foto's te nemen onder het toezicht van export Lore. Je zorgt er best voor dat je je smartphone op zak hebt zodat je eerst de foto op je smartphone kan maken en hierna met je analoog fototoestel.
Tijdens onze tweede workshop op 18 maart gaan we de zelfgemaakte foto's van vorige week ontwikkelen op rolletjes (met chemicaliƫn) in de DOKA. Hiermee gaan we foto's uitvergroten op papier. We gaan samen op pad om foto's te nemen onder het toezicht van export Lore. Je zorgt er best voor dat je je smartphone op zak hebt zodat je eerst de foto op je smartphone kan maken en hierna met je analoog fototoestel. Neem zeker je analoog fototoestel met het rolletje van vorige week in mee.
Neem je eigen smartphone, analoog fototoestel en eventueel notitieboekje en pen mee.
Inschrijven is verplicht via t,r,u,u,s,@,t,y,d,e,e,h,.,b,e, of Truus Tydeeh op Facebook.