Overzicht Gemeenteraadsleden

Het bestuur van onze gemeente

Een gemeente wordt in feite bestuurd door een college van burgemeester en schepenen. De partijen hebben een meerderheid van stemmen in de gemeenteraad. Het bestuur van een gemeente bestaat uit drie organen : een burgemeester, het college van burgemeester en schepenen (kortweg 'schepencollege') en een gemeenteraad.

Gemeenteraad

De gemeenteraad is in feite een gemeentelijk parlement. Om de zes jaar worden er gemeenteraadsverkiezingen gehouden om de leden van de gemeenteraad te kiezen. De volgende gemeenteraadsverkiezingen vinden plaats in 2018. De gemeenteraad keurt de beleidlijnen van het college van burgemeester en schepenen in principe goed. Op die manier worden de beslissingen uiteindelijk door de gemeenteraad genomen. Daarom is de gemeenteraad de wetgevende macht van een gemeente.

Burgemeester

burgemeester Paul Rotthier (CD&V) gsm 0497 47 18 50 tel 014 330850 email paul.rotthier@gemeentemol.be

Schepenen

Katleen Deckx (SP.a) gsm 0499 59 49 94 email katleen.deckx@gemeentemol.be
Hans Schoofs (Open VLD) gsm 0477 79 35 87 tel 014 33 08 56 email hans.schoofs@gemeentemol.be
Peter Van Rompaey (CD&V) tel 014 33 08 53 email peter.vanrompaey@gemeentemol.be
Hubert Celen (SP.a) gsm 0475 98 24 04 email hubert.celen@gemeentemol.be
Christophe Verdonck (CD&V) Mulgrachtstraat 9 gsm 0496 69 30 94 tel 014 33 05 01 christophe.verdonck@gemeentemol.be
Paul Vanhoof (SP.a) De Mosten 17 gsm 0484 69 32 tel 014 71 82 36 email paul.vanhoof@gemeentemol.be
Luc Van Craenendonck (CD&V) GSM 0477 40 37 27 tel014 33 08 52 email luc.vancraenendonck@gemeentemol.be
Wim Caeyers (CD&V) tel 014 33 15 26 email wim.caeyers@ocmwmol.be

Raadsleden

Voorzitter gemeenteraad / raadslid Peter Berghmans (CD&V) Tortelstraat 22 tel 014 31 75 35 email peter.berghmans@gemeentemol.be
raadslid Koen Van Gompel (Memo) Sint-Apollonialaan 96 gsm 0474 30 71 84 email koenvangompel1@gmail.com
raadslid Jozef Lodewijckx Slachthuisstraat 92 gsm 0496 52 95 52 email lode.jcpd@telenet.be
raadslid Jan Vansant (Vlaams Belang) Ezaartveld 70 0497 44 09 79 jan.vansant1@telenet.be
raadslid Bart Vanmarcke (Open VLD) Ginderbuiten 70 bus 3 0499 13 47 12 bartvanmarcke@hotmail.com
raadslid Servais Verherstraeten (CD&V) gsm 0475 20 08 64 tel 014 32 18 03 servais.verherstraeten@servais.belgium.be
raadslid Andre Verbeke (N-VA) Turnhoutsebaan 100 0475 75 65 72 014 31 30 11 verbekeandreas@dommel.be
raadslid Koen Dillen (N-VA) 0477 55 83 52 koen.dillen@n-va.be
raadslid Nicole Smets (N-VA) 0496 44 60 83 info@cuyvers-smets.be
foto raadslid Hans De Groof (N-VA) Gasthuisstraat 26 0498 46 48 32 degroof.hans@telenet.be
foto raadslid Marc Van Roy (N-VA) Sint-Odradastraat 2 0497 47 17 79 014 73 59 35 marc.vanroy@skynet.be
foto raadslid Lotte Vreys (CD&V) lottevreys@hotmail.com
foto raadslid Zehra Ünlü (SP.a) zehraunlu82@hotmail.com
foto raadslid Wendy Soeffers (N-VA) wendy.soeffers@telenet.be
foto raadslid Mia Belmans (N-VA) belmans.mia@skynet.be
foto raadslid Tomas Sergooris (SP.a) Middenstraat 21A 0468 13 35 69 014 70 81 82 tomas.sergooris@vlaamsparlement.be
foto raadslid Jan Vangheel (N-VA) jan@euro-koi.be
foto raadslid Piet Lamberts-Van Assche (N-VA) Sint-Apollonialaan 36 0473 87 82 90 014 32 19 76 piet.lambertsvanassche@skynet.be
foto raadslid Paul Janssen (N-VA) 0486 57 10 43 paul.janssen@n-va.be
foto raadslid Solange Abbeloos (Memo) Adolf Reydamslaan 49 0497 40 47 76 solange.abbeloos@gmail.com
foto raadslid Maria Luyckx (CD&V) 0496 65 29 10 014 33 08 60 maria.luyckx@telenet.be
foto raadslid Tessa Knaeps (Open VLD) Collegestraat 11 0496 22 72 84 tessaknaeps@me.com

De algemene leiding en coördinatie van de gemeentelijke diensten en hoofd van het gemeentepersoneel,

gemeentesecretaris Christian Elsemans tel 014 33 08 40 christian.elsemans@gemeentemol.be

Onze Gemeenteraadsleden 2012-2018
Gemeenteraad Mol 18 november 2013 nr9
Onze Gemeenteraadsleden 2012-2018
Gemeenteraad Mol 18 november 2013 nr9
Stem: 
Nog geen stemmen